Hayatlarında İlk Kez İncirliova Dışına Çıktılar

İncirliova Kaymakamlığı ile Bağımlılıkla Etkin Mücadele ve Sağlıklı Yaşam Derneği (BEMSAYDER) öncülüğünde, İncirliova’dan 200 öğrenci hayatlarında ilk kez ilçe dışına çıktı. Etkinlik kapsamında İstanbul’a geziye giden öğrenciler sonrasında Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger ve İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü’ye teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Vali ve Kaymakam’a çiçek takdim eden öğrenciler, hayatlarında ilk kez ilçe dışına çıkmanının mutluluğuyla..

Hayatlarında İlk Kez İncirliova Dışına Çıktılar
Tarih : Okunma : 158 views Yorum Yap

İncirliova Kaymakamlığı ile Bağımlılıkla Etkin Mücadele ve Sağlıklı Yaşam Derneği (BEMSAYDER) öncülüğünde, İncirliova’dan 200 öğrenci hayatlarında ilk kez ilçe dışına çıktı. Etkinlik kapsamında İstanbul’a geziye giden öğrenciler sonrasında Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger ve İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü’ye teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Vali ve Kaymakam’a çiçek takdim eden öğrenciler, hayatlarında ilk kez ilçe dışına çıkmanının mutluluğuyla teşekkür ettiler.

Vali Köşger’i ziyaretleri esnasında İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü’de eşlik ederken, öğrenciler ilk kez ilçe dışına çıkmanın mutluluğunun yanında, İstanbul hatıralarını Vali Köşger’le paylaştılar.