Hamitler’de Yapılan Atatürk Büstü Tamamlandı

Hamitler Mahallesi Muhtarı Bayram Ali Doğan’ın girişimleriyle yapılan Atatürk büstü ve Bayrak Sancağı tamamlandı. Çok kısa bir sürede tamamlanan çalışma için Hamitler Mahalle Muhtarı Bayram Ali Doğan, emeği geçen herkese teşekkür etti. Muhtar Doğan’ın girişimleri ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle yapılan Atatürk büstü, çok kısa sürede tamamlanarak vatandaşın beğenisine sunuldu. Muhtar Doğan yaptığı açıklamada “Köyümüze..

Hamitler’de Yapılan Atatürk Büstü Tamamlandı
Tarih : Okunma : 137 views Yorum Yap

Hamitler Mahallesi Muhtarı Bayram Ali Doğan’ın girişimleriyle yapılan Atatürk büstü ve Bayrak Sancağı tamamlandı. Çok kısa bir sürede tamamlanan çalışma için Hamitler Mahalle Muhtarı Bayram Ali Doğan, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Muhtar Doğan’ın girişimleri ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle yapılan Atatürk büstü, çok kısa sürede tamamlanarak vatandaşın beğenisine sunuldu. Muhtar Doğan yaptığı açıklamada “Köyümüze yapılan Atatürk büstü ve sancak için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, daire başkanları ve çalışanlara teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Hamitler Mahallesi’ne Atatürk Büstü Yapılıyor