Halkçı Liseliler Başkanı Değişti

CHP Halkçı Liseliler İlçe Başkanı olan ve 2 yıldır görevini sürdüren Mert Çelik’in, eğitimi sebebiyle görevinden ayrıldığı açıklandı. Çelik’in istifasının ardından, CHP İncirliova İlçe Başkanlığı’nda yapılan törenle Burak Şahin göreve getirildi. Yeni göreve gelen Şahin yaptığı konuşmada “Bizlere başkandan çok abi, kardeş olan Mert başkanımız okul hayatı sebebiyle siyasete ara vermek istediğini belirtti. Bunun üzerine..

Halkçı Liseliler Başkanı Değişti
Tarih : Okunma : 378 views Yorum Yap

CHP Halkçı Liseliler İlçe Başkanı olan ve 2 yıldır görevini sürdüren Mert Çelik’in, eğitimi sebebiyle görevinden ayrıldığı açıklandı. Çelik’in istifasının ardından, CHP İncirliova İlçe Başkanlığı’nda yapılan törenle Burak Şahin göreve getirildi.

Yeni göreve gelen Şahin yaptığı konuşmada “Bizlere başkandan çok abi, kardeş olan Mert başkanımız okul hayatı sebebiyle siyasete ara vermek istediğini belirtti. Bunun üzerine beni göreve getiren başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Görevimizde Allah utandırmasın.” dedi. Devir teslim töreninde CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman’da hazır bulundu.