Hacıaliobası’na, Kuşadası’ndan Bağış

Aydın ve bölgesinin en büyük kütüphanesini açmak için kolları sıvayan Hacıaliobası Muhtarlığı, günden güne artan desteklerle hedefine yürüyor. Türkiye’nin dört bir yanından gelen kitap desteklerine, Kuşadası’da sessiz kalmayarak büyük bir bağışta bulundu. Kuşadası Değirmendere Mahallesi Muhtarlığı ve Değirmendere Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği mahalleden topladığı 100 kadar kitabı Hacıaliobası Muhtarlığı’na teslim etti. Hacıaliobası Mahallesi’ne bağışı bizzat..

Hacıaliobası’na, Kuşadası’ndan Bağış
Tarih : Okunma : 59 views Yorum Yap

Aydın ve bölgesinin en büyük kütüphanesini açmak için kolları sıvayan Hacıaliobası Muhtarlığı, günden güne artan desteklerle hedefine yürüyor. Türkiye’nin dört bir yanından gelen kitap desteklerine, Kuşadası’da sessiz kalmayarak büyük bir bağışta bulundu.

Kuşadası Değirmendere Mahallesi Muhtarlığı ve Değirmendere Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği mahalleden topladığı 100 kadar kitabı Hacıaliobası Muhtarlığı’na teslim etti. Hacıaliobası Mahallesi’ne bağışı bizzat kendisi ileten Değirmendere Mahalle Muhtarı İsmail Atal, yapım aşamasındaki kütüphaneyi gezdi.