Gururumuz Emel, Başkan Kaya’yı Ziyaret Etti

Kick Boks sporunda Türkiye ve Avrupa’da küçük yaşına rağmen bizlere yaşattığı gururla övündüğümüz Emel Urfalıoğlu, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’yı ziyaret etti. Başkan Kaya’ya çiçek takdim eden Emel, madalyası ile ilk resmi ziyaretini de gerçekleştirmiş oldu. Başkan Kaya sosyal medyadan yaptığı açıklamada “İncirliova’nın gururu olan kızımız Emel Urfalıoğlu, Avrupa’da kazandığı madalya ve çiçekleriyle ziyaretimize geldi…

Gururumuz Emel, Başkan Kaya’yı Ziyaret Etti
Tarih : Okunma : 317 views Yorum Yap

Kick Boks sporunda Türkiye ve Avrupa’da küçük yaşına rağmen bizlere yaşattığı gururla övündüğümüz Emel Urfalıoğlu, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’yı ziyaret etti. Başkan Kaya’ya çiçek takdim eden Emel, madalyası ile ilk resmi ziyaretini de gerçekleştirmiş oldu.

Başkan Kaya sosyal medyadan yaptığı açıklamada “İncirliova’nın gururu olan kızımız Emel Urfalıoğlu, Avrupa’da kazandığı madalya ve çiçekleriyle ziyaretimize geldi. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Gençlerimize spor ve sanat alanlarında kendilerini geliştirmeleri konusunda İncirliova Belediyesi olarak elimizden gelen desteği vereceğiz.” dedi.