Fenerbahçe ve Bucalı Futbolculardan, Kaya’ya Ziyaret

İncirliova’lı futbolcular, Tugay Gündem ve Hasan Gündem, sezonlarının bitmesinin ardından memleketlerine döndü. Tatil sezonunu İncirliova’da geçirecek Fenerbahçe U17 Tugay Gündem ve Bucaspor’u profesyonel oyuncusu Hasan Gündem, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’yı ziyaret etti. Fenerbahçe ve Bucaspor’lu futbolculara ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Kaya, futbol hayatlarında başarılar diledi. Fenerbahçe’de top koşturan Tugay Gündem, Başkan Kaya’ya Fenerbahçe..

Fenerbahçe ve Bucalı Futbolculardan, Kaya’ya Ziyaret
Tarih : Okunma : 295 views Yorum Yap

İncirliova’lı futbolcular, Tugay Gündem ve Hasan Gündem, sezonlarının bitmesinin ardından memleketlerine döndü. Tatil sezonunu İncirliova’da geçirecek Fenerbahçe U17 Tugay Gündem ve Bucaspor’u profesyonel oyuncusu Hasan Gündem, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’yı ziyaret etti.

Fenerbahçe ve Bucaspor’lu futbolculara ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Kaya, futbol hayatlarında başarılar diledi. Fenerbahçe’de top koşturan Tugay Gündem, Başkan Kaya’ya Fenerbahçe forması hediye ederken, Bucaspor’da oynayan Hasan Gündem ise kendi adının yazılı olduğu Bucaspor forması hediye etti. Başkan Kaya, “Fenerbahçe U17’de forma giyen Tugay Gündem ve Bucaspor’un Profesyonel oyuncusu Hasan Gündem’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.” açıklamasında bulundu.