Eski Başkan Yardımcısı Aslantaş Resim Sergisine Katıldı

İncirliova Belediyesi’nde bir dönem Belediye Başkan Yardımcılığı yapan ve ardından Adnan Menderes Üniversitesi Genel Sekreterliği’ne atanan Baki Aslantaş, anaokulu öğrencilerinin sergisine katıldı. Sergi Atatürk Kongre Merkezi Fuaye Alanı’nda gerçekleşti. Anaokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından kesilen kurdele ile açılışı yapılan sergiye, ADÜ Genel Sekreteri Baki Aslantaş, Rektör Danışmanı Hüseyin Turgut ve öğrenci velileri katıldı. Çocukların emeğinin..

Eski Başkan Yardımcısı Aslantaş Resim Sergisine Katıldı
Tarih : Okunma : 202 views Yorum Yap

İncirliova Belediyesi’nde bir dönem Belediye Başkan Yardımcılığı yapan ve ardından Adnan Menderes Üniversitesi Genel Sekreterliği’ne atanan Baki Aslantaş, anaokulu öğrencilerinin sergisine katıldı. Sergi Atatürk Kongre Merkezi Fuaye Alanı’nda gerçekleşti.

Anaokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından kesilen kurdele ile açılışı yapılan sergiye, ADÜ Genel Sekreteri Baki Aslantaş, Rektör Danışmanı Hüseyin Turgut ve öğrenci velileri katıldı.

Çocukların emeğinin ve uğraşlarının takdir edilmesi gerektiğini belirten Genel Sekreter Baki Aslantaş, serginin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Açılışın ardından aileler ile birlikte sergi gezilirken, 3-6 yaş grubundaki çocukların çeşitli konularda yaptığı bireysel çalışmaları içeren sergi büyük beğeni topladı.