Erbeyli’de Çöp Rezaleti!

Erbeyli Mahallesi’nde vatandaşlar belediyenin çöp toplamamasından dert yandı. Bir çok vatandaş çöp konusunda belediyeye öfkeli olduklarını belirtirken, “Erbeyli’de durum bu. Temizlik işlerini aramadan çöplerimiz toplanmıyor.” dedi. İyi Partili Belediye yönetiminin göreve gelmesinin ardından sürekli çöp sorunu yaşadıklarını belirten Erbeyli Mahallesi sakinleri, daha önce böyle sıkıntıların yaşanmadığını yaklaşık 5-6 aydır ise temizlik işlerini aramadan çöp toplanmadığını..

Erbeyli’de Çöp Rezaleti!
Tarih : Okunma : 671 views Yorum Yap

Erbeyli Mahallesi’nde vatandaşlar belediyenin çöp toplamamasından dert yandı. Bir çok vatandaş çöp konusunda belediyeye öfkeli olduklarını belirtirken, “Erbeyli’de durum bu. Temizlik işlerini aramadan çöplerimiz toplanmıyor.” dedi.

İyi Partili Belediye yönetiminin göreve gelmesinin ardından sürekli çöp sorunu yaşadıklarını belirten Erbeyli Mahallesi sakinleri, daha önce böyle sıkıntıların yaşanmadığını yaklaşık 5-6 aydır ise temizlik işlerini aramadan çöp toplanmadığını dile getirdiler. Sorunun bir an önce çözüme kavuşması için defalarca belediyeye gittiklerini dillendiren vatandaşlar yaz dönemi boyunca bu sıkıntıyı çektiklerini belirtti. Yaz aylarında sıcak havanında etkisiyle kötü kokuların yayıldığı, evlerinin dışında oturamadıklarını belirttiler. Erbeyli Mahallesi’nde ikamet eden bir vatandaş ise “Erbeyli’de durum bu. Temizlik işlerini aramadan çöpler toplanmıyor. Aradıktan sonra tam düzene girdi diyoruz, durum yine rezalet.” şeklinde konuştu.