Engelli Ailenin İkametgah Çilesi!

İncirliova’da 11 yıldır yaşadıkları eve ikametgahlarını alamayan Şahin ve Emine Uğraş ailesinin çilesi bitmiyor. Yıllardır yaşadıkları ikametgah probleminin sürdüğünü belirten aile sorunun çözülmesi için yardım bekliyor. İkamet adreslerinin 11 yıl önce yaşadıkları adreste bulunduğunu belirten Uğraş ailesi, birilerinin yardım etmesini istiyor. 11 yıl önce Aydın’ın merkez ilçesi Efeler’den, İncirliova’ya taşınan ve sağlık sorunları sebebiyle engelli..

Engelli Ailenin İkametgah Çilesi!
Tarih : Okunma : 184 views Yorum Yap

İncirliova’da 11 yıldır yaşadıkları eve ikametgahlarını alamayan Şahin ve Emine Uğraş ailesinin çilesi bitmiyor. Yıllardır yaşadıkları ikametgah probleminin sürdüğünü belirten aile sorunun çözülmesi için yardım bekliyor. İkamet adreslerinin 11 yıl önce yaşadıkları adreste bulunduğunu belirten Uğraş ailesi, birilerinin yardım etmesini istiyor.

11 yıl önce Aydın’ın merkez ilçesi Efeler’den, İncirliova’ya taşınan ve sağlık sorunları sebebiyle engelli olan Uğraş ailesi, yeni evleri için gerekli olarak elektrik ve su aboneliklerini aldılar. 11 yıl önce Erbeyli Mahallesi’nde bir arsa alarak buraya ev yapan Uğraş ailesi, buranın ev değil, arsa olarak görünmesinden ötürü ikametgah problemlerini aşamadılar.

İkametgah problemlerinin çözülmesi için her yere başvuru yaptıklarını belirten Uğraş ailesi, herhangi bir sonuç alamadıklarından yakındı. Bu sorunun çözülmesi ve herhangi bir süpriz yaşamak istemedikleri için konu hakkında yardım bekliyorlar.