Emel’imiz Avrupa 2’ncisi Oldu

İncirliova Belediyespor adına şampiyonalara katılan Emel Urfalıoğlu, 5-10 Şubat tarihleri arasında Bartın’da yapılan Yıldızlar Türkiye Okullar Kick Boks Şampiyonası’nda 2’nci olma başarısı gösterince ilçede mehteran takımı ile karşılanmıştı. Sandıklı Nazmi Topçuoğlu Ortaokulu 8’inci sınıf öğrencisi Emel Urfalıoğlu 8 Ege Bölge Şampiyonluğu, üç Türkiye 3’üncülüğü ve son olarak üst üste katıldığı şampiyonalarda Türkiye 2’incisi olması İncirliova ilçesinde..

Emel’imiz Avrupa 2’ncisi Oldu
Tarih : Okunma : 568 views Yorum Yap

İncirliova Belediyespor adına şampiyonalara katılan Emel Urfalıoğlu, 5-10 Şubat tarihleri arasında Bartın’da yapılan Yıldızlar Türkiye Okullar Kick Boks Şampiyonası’nda 2’nci olma başarısı gösterince ilçede mehteran takımı ile karşılanmıştı. 
Sandıklı Nazmi Topçuoğlu Ortaokulu 8’inci sınıf öğrencisi Emel Urfalıoğlu 8 Ege Bölge Şampiyonluğu, üç Türkiye 3’üncülüğü ve son olarak üst üste katıldığı şampiyonalarda Türkiye 2’incisi olması İncirliova ilçesinde bayram havası yaratarak büyük sevinç yaşatmıştı.

AVRUPA 2’NCİSİ OLDU
Emel Ufralıoğlu Pazar günü Antalya’da yapılan ve 4’üncüsü düzenlenen İnternational Turkişh Open Kick Boxing European Cup Avrupa Kupası Şampiyonası’nda yaptığı 5 maçtan 4’ünü kazanarak branşında Avrupa 2’ncisi oldu. Genç sporcu aldığı gümüş madalyayla ile hem ülkesine hem de İncirliova’ya büyük sevinç yaşattı. Burhan Ceyhan