“Ekrem Abi” Pankartı Kaldırıldı!

İncirliova CHP İlçe Teşkilatı’nın, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na desteğini göstermek amacıyla astığı, “Ekrem Abi, Herşey Çok Güzel Olacak Abi” yazılı pankart, izinsiz asıldığı gerekçesiyle Emniyet Müdürlüğü’nün aldığı kararla kaldırıldı. CHP İncirliova Gençlik Kolları’nın, YSK’nın İstanbul için aldığı “Seçim yenileme” kararının ardından astığı pankart bugün itibariyle kaldırıldı. CHP İlçe Teşkilatı’nın gerekli yerlere,..

“Ekrem Abi” Pankartı Kaldırıldı!
Tarih : Okunma : 387 views Yorum Yap

İncirliova CHP İlçe Teşkilatı’nın, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na desteğini göstermek amacıyla astığı, “Ekrem Abi, Herşey Çok Güzel Olacak Abi” yazılı pankart, izinsiz asıldığı gerekçesiyle Emniyet Müdürlüğü’nün aldığı kararla kaldırıldı.

CHP İncirliova Gençlik Kolları’nın, YSK’nın İstanbul için aldığı “Seçim yenileme” kararının ardından astığı pankart bugün itibariyle kaldırıldı. CHP İlçe Teşkilatı’nın gerekli yerlere, pankartın yeniden asılması için başvuru yapacağı ve karara göre yeniden asılabileceği belirtilen pankartın indirilmesi CHP’lileri oldukça üzdü. Bir çok il ve ilçede buna benzer pankartlar ve paylaşımlarla Ekrem İmamoğlu’na destek verilmişti.

31 Mart Yerel seçimleri öncesinde ise yine benzer kararlar ile başkan adaylarının reklamlarının sokaklara asılması yasaktı. Bu sebeple “Ekrem abi” pankartınında yeniden asılmasına izin verilmeyebileceği konuşuluyor.