Efeler’den İncirliova’ya Hibe

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın talimatıyla, İncirliova Belediyesi’ne 50 adet çöp konteynırı hibe edildi. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın da ricada bulunduğu çöp konteynırı desteği için sessiz kalmayarak 50 adet konteynır gönderen Efeler Belediye Başkanı Atay, ardından İncirliova Belediyesi’ni ziyaret etti. KAYA, VATANDAŞA HİZMET ETMEKTE ZORLANIYOR! İncirliova Belediyesi mali sorunlar sebebiyle, vatandaşa hizmet etmekte..

Efeler’den İncirliova’ya Hibe
Tarih : Okunma : 341 views Yorum Yap

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın talimatıyla, İncirliova Belediyesi’ne 50 adet çöp konteynırı hibe edildi. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın da ricada bulunduğu çöp konteynırı desteği için sessiz kalmayarak 50 adet konteynır gönderen Efeler Belediye Başkanı Atay, ardından İncirliova Belediyesi’ni ziyaret etti.

KAYA, VATANDAŞA HİZMET ETMEKTE ZORLANIYOR!

İncirliova Belediyesi mali sorunlar sebebiyle, vatandaşa hizmet etmekte zorlanırken, ittifak yapabileceği belediyelerden yardım almak için görüşmeler yaptığı öğrenildi. Bunların başında gelen Efeler Belediyesi’nden olumlu dönüş alan İncirliova’ya ileri dönemlerde bazı imkanların sağlanabileceği konuşuluyor.

ATAY, İNCİRLİOVA BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Efeler Belediye Başkanı Atay, çöp konteynırı yardımıyla birlikte, İncirliova Belediyesi’ni ziyaret etti. Yaptığı açıklamada “Seçim süresi boyunca iyi bir ittifak olarak birlikte çalıştık. Önümüzdeki günlerde de bunun daha güzel örneklerini göstereceğiz. Hep birlikte güzel bir uyum içerisinde çalışacağız.” dedi.

ATAY’A TEŞEKKÜR

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ise yaptığı konuşmada “Efeler Belediye Başkanımız Fatih Atay’a desteklerinden ötürü teşekkür ederim. Adaylık süresi ve başkanlık dönemimin başından bu yana büyük destekleri oldu. Bir enkaz devraldık ancak hiç önemli değil. İncirliova için elimizden geleni yapacağız.” dedi.