Duman, Resmi Sözleşmeyi İmzaladı

İncirliova’lıya ilk sitemizin duyurduğu haber olan “Adalet Duman İncirliova Belediyespor’da” haberinin, İncirliova Belediye yönetimi ve Adalet Duman’ın görüşmeleri sonrasında mutlu sona ulaşıldı. İncirliova Belediyesi’nde Başkan Kaya’nın makamında gerçekleşen son görüşmenin ardından Duman, resmi sözleşmeyi imzaladı. 1 Yıllık Sözleşme İmzaladı Yuvaya dönen Adalet Duman, özlenen futbolu İncirliova’da oynatacaklarını belirtirken, “Özellikle İncirliova’nın kendi evlatlarıyla kuracağımız bir takım..

Duman, Resmi Sözleşmeyi İmzaladı
Tarih : Okunma : 162 views Yorum Yap

İncirliova’lıya ilk sitemizin duyurduğu haber olan “Adalet Duman İncirliova Belediyespor’da” haberinin, İncirliova Belediye yönetimi ve Adalet Duman’ın görüşmeleri sonrasında mutlu sona ulaşıldı. İncirliova Belediyesi’nde Başkan Kaya’nın makamında gerçekleşen son görüşmenin ardından Duman, resmi sözleşmeyi imzaladı.

1 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Yuvaya dönen Adalet Duman, özlenen futbolu İncirliova’da oynatacaklarını belirtirken, “Özellikle İncirliova’nın kendi evlatlarıyla kuracağımız bir takım ve nokta transferlerle özlenen futbolu oynatacağız.” dedi. Adalet Duman, İncirliova Belediyespor’la 1 yıllık sözleşme imzaladı.