DSP’li Yener, Hürriyet’teydi

DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener, Meclis Üyesi Adayları ve ile birlikte Hürriyet Mahallesi’ni ziyaret etti. Oldukça kalabalık bir topluluğun beklediği Yener, toplantı alanındaki kalabalıktan oldukça memnundu. Burada halkın sorunlarını dinleyen ve projeleri hakkında bilgi veren DSP İncirliova Belediye Başkanı Ayhan Yener, sizlerle birlikte başaracağız mesajı verdi. Yener konuşmasında, “Hepinizi saygıyla selamlarken, bu kalabalık..

DSP’li Yener, Hürriyet’teydi
Tarih : Okunma : 379 views Yorum Yap

DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener, Meclis Üyesi Adayları ve ile birlikte Hürriyet Mahallesi’ni ziyaret etti. Oldukça kalabalık bir topluluğun beklediği Yener, toplantı alanındaki kalabalıktan oldukça memnundu. Burada halkın sorunlarını dinleyen ve projeleri hakkında bilgi veren DSP İncirliova Belediye Başkanı Ayhan Yener, sizlerle birlikte başaracağız mesajı verdi.

Yener konuşmasında, “Hepinizi saygıyla selamlarken, bu kalabalık ne kadar güzel olmuş burada. Hürriyet kararını vermiş. Sizlerle birlikte İncirliova’yı yönetmeye var mısınız? Bizlere yetki verdiğinizde İncirliova’yı seven bir Başkan olarak, sayan bir Başkan olarak birlikte yöneteceğiz.” dedi.