DSP’de Süpriz Adaylık Gelişmesi!

31 Mart 2019 Yerel seçimleri için CHP’nin geleceği konuşulurken, bugün haber kaynaklarımıza gelen bilgiler sonucu, DSP İncirliova’da süpriz gelişmeler yaşandığı öğrenildi! Millet İttifakı’nda İyi Parti’nin aday çıkartacağı ağırlık kazanırken, konunun netleşmemesi iki parti yöneticileri içinde sıkıntı haline geldi. Millet İttifakı’nda bu gelişmeler yaşanırken, gelen bilgilere göre DSP İncirliova yönetimi gün içerisinde genç bir iş adamı..

DSP’de Süpriz Adaylık Gelişmesi!
Tarih : Okunma : 484 views Yorum Yap

31 Mart 2019 Yerel seçimleri için CHP’nin geleceği konuşulurken, bugün haber kaynaklarımıza gelen bilgiler sonucu, DSP İncirliova’da süpriz gelişmeler yaşandığı öğrenildi!

Millet İttifakı’nda İyi Parti’nin aday çıkartacağı ağırlık kazanırken, konunun netleşmemesi iki parti yöneticileri içinde sıkıntı haline geldi. Millet İttifakı’nda bu gelişmeler yaşanırken, gelen bilgilere göre DSP İncirliova yönetimi gün içerisinde genç bir iş adamı ile adaylık konusunda görüşmeye başladığı öğrenildi.

DSP’nin hangi iş adamıyla adaylık görüşmesi yaptığı merak konusu olurken, CHP’nin aday çıkartmaması durumunda DSP kanadının resmi organları tarafından adayın açıklanacağı söyleniyor. Haber kaynağımız, adaylık için adı geçen genç iş adamının Millet İttifakı’nı red ettiği, bunun yanında temiz siyaset isteyenlerin adayı olmak istediğini, İncirliova için kaliteli projelerinin olduğu ve uzun yıllar ilçeye hizmet edebileceğini söyledi.