DSP İl Başkanı Cünlü’nün Ek İşi Şaşırttı

Gerenkova’da yaşayan ve DSP Aydın İl Başkanlığı görevini sürdüren Bülent Cünlü’nün yaptığı ek iş şaşırttı. Pide ustası olan Cünlü’nün evinin garajında ek iş olarak başladığı solucan gübresi işinin asıl işine engel olmadığını söyledi. Son zamanlarda oldukça ilgi gören solucan gübresi işini evinin garajını düzenleyerek başlayan Cünlü, yaklaşık 1 milyon 500 bin civarında solucandan 600 kg..

DSP İl Başkanı Cünlü’nün Ek İşi Şaşırttı
Tarih : Okunma : 303 views Yorum Yap

Gerenkova’da yaşayan ve DSP Aydın İl Başkanlığı görevini sürdüren Bülent Cünlü’nün yaptığı ek iş şaşırttı. Pide ustası olan Cünlü’nün evinin garajında ek iş olarak başladığı solucan gübresi işinin asıl işine engel olmadığını söyledi. Son zamanlarda oldukça ilgi gören solucan gübresi işini evinin garajını düzenleyerek başlayan Cünlü, yaklaşık 1 milyon 500 bin civarında solucandan 600 kg gübre elde ettiğini belirtti.

Üretmiş olduğu solucan gübrelerini tarım sektörüne satan Cünlü, buradan ek gelir sağlamaya başladı. Gübre üretimini severek yaptığını belirten Cünlü, asıl işine engel olmadığını ve güzel bir ek gelir sağladığını belirtti. Toprağın kimsayallardan da arınmasını sağlayan bu gübreyi üretmekten ve tarıma kazandırmaktan oldukça memnun olduğunu belirten DSP İl Başkanı Cünlü, çalışmalarına devam edeceğini belirtti.