DSP Genel Başkanı Aksakal, Acarlar’da

Demokratik Sol Parti’nin İncirliova Belediye Başkan Adayının belirlenmesinin ardından süpriz bir kararla, ilçeyi ziyaret edeceğini duyuran Önder Aksakal, bugün Acarlar’a geldi. İncirliova ve Acarlar Mahallesi’nde seçim turu yapan Aksakal’a özellikle Acarlar Mahallesi’nde ilgi oldukça yoğundu. DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ilçeyi, DSP Aydın İl Başkanı Bülent Cünlü ve DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener..

DSP Genel Başkanı Aksakal, Acarlar’da
Tarih : Okunma : 383 views Yorum Yap

Demokratik Sol Parti’nin İncirliova Belediye Başkan Adayının belirlenmesinin ardından süpriz bir kararla, ilçeyi ziyaret edeceğini duyuran Önder Aksakal, bugün Acarlar’a geldi. İncirliova ve Acarlar Mahallesi’nde seçim turu yapan Aksakal’a özellikle Acarlar Mahallesi’nde ilgi oldukça yoğundu.

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ilçeyi, DSP Aydın İl Başkanı Bülent Cünlü ve DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener ile birlikte gezdi. Halkla iç içe bir gün geçiren Genel Başkan, ilçenin ve halkın problemlerini dinledi. Yaptığı açıklamada “Sayın Yener’in seçilmesi ile birlikte demokratik şekilde ilçeye hizmet edileceğinden eminim. Ben güveniyorum, sizde güvenin.” dedi. Acarlar Mahallesi’nde gördüğü ilgiden oldukça memnun olduğu gözlenen Genel Başkan bol bol fotoğraf çekildi.