Cumhuriyet’teki Direk Korku Saçıyor!

Cumhuriyet Mahallesi Mithatpaşa Caddesi mevkiinde bulunan bir direk, vatandaşa korku saçıyor. Demir direğin bir kısmının kırıldığı ve bu yüzden yan yattığı anlaşılırken, her an yıkılma tehlikesi bulunuyor. Bu zamana kadar herhangi bir çözüm üretilmediği için çevrede bulunan vatandaşlar iplerle direği bağlayarak bir çözüm üretmeye çalışırken, canlarına ve mallarına zarar gelmesinden korkuyorlar. Çevrede yaşayan vatandaşlar Belediye’yi..

Cumhuriyet’teki Direk Korku Saçıyor!
Tarih : Okunma : 138 views Yorum Yap

Cumhuriyet Mahallesi Mithatpaşa Caddesi mevkiinde bulunan bir direk, vatandaşa korku saçıyor. Demir direğin bir kısmının kırıldığı ve bu yüzden yan yattığı anlaşılırken, her an yıkılma tehlikesi bulunuyor. Bu zamana kadar herhangi bir çözüm üretilmediği için çevrede bulunan vatandaşlar iplerle direği bağlayarak bir çözüm üretmeye çalışırken, canlarına ve mallarına zarar gelmesinden korkuyorlar.

Çevrede yaşayan vatandaşlar Belediye’yi göreve çağırırken, kırılan direğin bulunduğu sokaktan öğrenci ve küçük çocuklarında geçtiği vurguladılar. Vatandaş herhangi bir can veya mal kaybı olmadan bu sorunun çözülmesini istiyor.