Cumhuriyet’te Cep Telefonu Çilesi Bitmiyor!

İncirliova’nın merkez mahallesi olmasına rağmen teknolojinin en önemli unsurlarından olan cep telefonlarının çekmesi konusunda sıkıntıları bitmeyen Cumhuriyet Mahallesi sakinleri isyan etti. Özellikle ev ve iş yerlerinin içerisinde sorun yaşayan mahalle sakinleri bu sebepten dolayı sürekli dışarıya çıkmak zorunda kalıyorlar. Cep telefonlarının çekmemesi sebebiyle de mahalle sakinlerinin bir çoğu sabit hat başvurusu yapıyor. Mahalle sakinlerinin sürekli..

Cumhuriyet’te Cep Telefonu Çilesi Bitmiyor!
Tarih : Okunma : 399 views Yorum Yap

İncirliova’nın merkez mahallesi olmasına rağmen teknolojinin en önemli unsurlarından olan cep telefonlarının çekmesi konusunda sıkıntıları bitmeyen Cumhuriyet Mahallesi sakinleri isyan etti. Özellikle ev ve iş yerlerinin içerisinde sorun yaşayan mahalle sakinleri bu sebepten dolayı sürekli dışarıya çıkmak zorunda kalıyorlar. Cep telefonlarının çekmemesi sebebiyle de mahalle sakinlerinin bir çoğu sabit hat başvurusu yapıyor.

Mahalle sakinlerinin sürekli bu konuda başvuru yaptıkları ancak sorunların bir türlü çözülemediğinden dert yandığı öğrenildi. Bir vatandaşın yaptığı açıklamaya göre “Cep telefonu faturaları sorunsuz olarak ödenmesine rağmen tam olarak hizmet alamıyoruz. İnsanlar bizlere ulaşamıyor. Burada ticaret yapan insanlar ise bu konu yüzünden maddi kayıplarda yaşıyorlar. Sorunun bir an önce çözülebilmesi için toplu olarak başvurular yapacağız.” dedi.