Cumhuriyet’e Aşkın Ergezen Talip

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri yaklaşırken, mahalle muhtarlıkları için adaylar günden güne artıyor. Merkez’in en büyük mahallesi olan Cumhuriyet’te Aşkın Ergezen’de Muhtar Adayı olduğunu açıkladı. Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Aşkın Ergezen yapmış olduğu açıklamada “Cumhuriyet Mahallesi’ne daha iyi hizmet için adayım. İhtiyaç sahiplerine ulaşmak için, büyük kıyafet dolabı oluşturabilmek için adayım. Sokak hayvanlarına belirli yerlerde..

Cumhuriyet’e Aşkın Ergezen Talip
Tarih : Okunma : 388 views Yorum Yap

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri yaklaşırken, mahalle muhtarlıkları için adaylar günden güne artıyor. Merkez’in en büyük mahallesi olan Cumhuriyet’te Aşkın Ergezen’de Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.

Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Aşkın Ergezen yapmış olduğu açıklamada “Cumhuriyet Mahallesi’ne daha iyi hizmet için adayım. İhtiyaç sahiplerine ulaşmak için, büyük kıyafet dolabı oluşturabilmek için adayım. Sokak hayvanlarına belirli yerlerde yemek ve su kapları koymak için, muhtarlık kütüphanesi yapabilmek için, hoşgörü ile karşılanmanız için ve en önemlisi sizin eliniz, kulağınız olmak için adayım. Muhtar olduğumda mühür parası da alınmayacak. Ben ve ekibim, Allah’ın izniyle bu hizmetleri vermeye hazır. Tüm bunlar için söz veriyoruz.” dedi.