Cumhuriyet Mahallesi’nde Aşure Hayrı

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Murat Arslan’ın geleneksel hale getirdiği aşure hayrı bu senede yapıldı. Muhtarlık hizmet binası önünde Muharrem ayı dolayısıyla gerçekleştirilen aşure hayrına siyasetçiler ve vatandaş yoğun ilgi gösterdi. Hayır etkinliğinde bin kişilik aşure kısa sürede tükendi. Vatandaşlara aşure ikramında bulunan Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Murat Arslan, muhtarlık olarak aşure hayrını geleneksel hale getirdiklerini belirterek, “Muharrem ayı dolasıyla..

Cumhuriyet Mahallesi’nde Aşure Hayrı
Tarih : Okunma : 111 views Yorum Yap

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Murat Arslan’ın geleneksel hale getirdiği aşure hayrı bu senede yapıldı. Muhtarlık hizmet binası önünde Muharrem ayı dolayısıyla gerçekleştirilen aşure hayrına siyasetçiler ve vatandaş yoğun ilgi gösterdi. Hayır etkinliğinde bin kişilik aşure kısa sürede tükendi.

Vatandaşlara aşure ikramında bulunan Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Murat Arslan, muhtarlık olarak aşure hayrını geleneksel hale getirdiklerini belirterek, “Muharrem ayı dolasıyla her yıl düzenli olarak aşure hayrı yapıyoruz. Hayrımızı, esnafımızın katkılarıyla gerçekleştirdik. Allah hayrımızı kabul etsin. Aşure hayrımızda emeği olan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.