Cumhurbaşkanı Erdoğan Aydın’a Geliyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında Aydın’a gelecek. AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un duyurduğu habere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumartesi günü Aydın’da olması bekleniyor. AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, kendilerinin davet ettiğini ve bu sebeple Cumartesi günü Aydın’da olmasını beklediklerini söyledi. Henüz net bir..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Aydın’a Geliyor
Tarih : Okunma : 195 views Yorum Yap

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında Aydın’a gelecek. AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un duyurduğu habere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumartesi günü Aydın’da olması bekleniyor.

AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, kendilerinin davet ettiğini ve bu sebeple Cumartesi günü Aydın’da olmasını beklediklerini söyledi. Henüz net bir programın olmadığını ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Efeler, Kuşadası, Didim, Germencik ve Köşk ilçelerinde yapılan okulların açılışını yapması bekleniyor.