Cumhur İttifakı’nın Kadınlarının Yoğun Mesaisi Başladı

Cumhur İttifakı’nın Kadın Kolları yoğun mesaiye başladı. Ak Parti ve MHP Kadın Kolları birlikte ilçe esnaflarını ziyaret etti. Cumhur İttifakı’nın kadınları oldukça kalabalık halde Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan Adaylarının el ilanlarını dağıtarak projelerini anlattılar. Ak Parti İncirliova Kadın Kolları Başkanı Emine Kale ve MHP İncirliova Kadın Kolları Başkanı Nursevinç Ertunç başta olmak üzere yönetim..

Cumhur İttifakı’nın Kadınlarının Yoğun Mesaisi Başladı
Tarih : Okunma : 216 views Yorum Yap

Cumhur İttifakı’nın Kadın Kolları yoğun mesaiye başladı. Ak Parti ve MHP Kadın Kolları birlikte ilçe esnaflarını ziyaret etti. Cumhur İttifakı’nın kadınları oldukça kalabalık halde Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan Adaylarının el ilanlarını dağıtarak projelerini anlattılar.

Ak Parti İncirliova Kadın Kolları Başkanı Emine Kale ve MHP İncirliova Kadın Kolları Başkanı Nursevinç Ertunç başta olmak üzere yönetim kurulları tam ekip halinde çalışmalara eşlik etti.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale ise yaptığı açıklamada “Kadın Kollarımıza vermiş oldukları destek için teşekkür ederim.” dedi.