Cumhur İttifakı’nda İlk Fire Gönülaçar!

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde MHP’li Başkan Adayı Gürşat Kale’nin kontenjan adayı olarak listesine aldığı Hüdai Gönülaçar, bugün itibariyle CHP’ye katıldı. Cumhur İttifakı adına MHP’nin oluşturduğu listeden Aydın Belediyesi Meclis Üyesi seçilen Hüdai Gönülaçar, bugün yapılan Büyükşehir Meclis toplantısı öncesinde CHP’ye katıldığını duyurdu. Açıklamanın ardından 2009 senesinde CHP’den İl Genel Meclis Üyesi Adayı olan..

Cumhur İttifakı’nda İlk Fire Gönülaçar!
Tarih : Okunma : 2.089 views 1 Yorum

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde MHP’li Başkan Adayı Gürşat Kale’nin kontenjan adayı olarak listesine aldığı Hüdai Gönülaçar, bugün itibariyle CHP’ye katıldı. Cumhur İttifakı adına MHP’nin oluşturduğu listeden Aydın Belediyesi Meclis Üyesi seçilen Hüdai Gönülaçar, bugün yapılan Büyükşehir Meclis toplantısı öncesinde CHP’ye katıldığını duyurdu. Açıklamanın ardından 2009 senesinde CHP’den İl Genel Meclis Üyesi Adayı olan Hüdai Gönülaçar’ın yuvasına döndüğü yorumları yapıldı.

Meclis toplantısı öncesinde istifa dilekçesini verdiği ve CHP’ye katıldığı öğrenilen Gönülaçar’ın yaptığı hareket Aydın siyasetinde şok etkisi yarattı. Bu kararla birlikte Millet İttifakı’nın koltuk sayısı 45’e yükselirken, Cumhur İttifakı ise 35’e düşmüş oldu.

MHP’nin ne yapacağı merak ediliyor!

İncirliova’da ise gözler MHP İlçe Teşkilatı’na dönmüş durumda. İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale’nin listeye aldığı ve MHP’li yöneticilerden onay alan ismin yaptığı bu manevranın parti içinde sorgulanması gerektiği dillendiriliyor. Kaynak: gazeteaydin

Yorumlar 1

  1. ergunegrifes diyorki:

    Bravo çok güzel olmuş.👏👏👏👍 Eski başkan’ın miras bıraktığı her dönemin ! Görmedim, duymadım, bilmiyorum diyen torpilli meclis üyesi şimdi ne yapacak görelim bakalım..???