Cumhur İttifakı Meydanlara İndi!

31 Mart 2019 Yerel seçimleri için çalışmalara başlayan Cumhur İttifakı, esnaf ziyaretlerine başladı. AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un da katıldığı esnaf ziyaretlerinde, AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatları birlikte ilk gezisini yapmış oldu. Cumhur İttifakı sebebi ile AK Parti ve MHP’nin ortak adayı olan mevcut başkan Kale, iki partinin yetkilileri ile birlikte esnafı ziyaret..

Cumhur İttifakı Meydanlara İndi!
Tarih : Okunma : 114 views Yorum Yap

31 Mart 2019 Yerel seçimleri için çalışmalara başlayan Cumhur İttifakı, esnaf ziyaretlerine başladı. AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un da katıldığı esnaf ziyaretlerinde, AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatları birlikte ilk gezisini yapmış oldu.

Cumhur İttifakı sebebi ile AK Parti ve MHP’nin ortak adayı olan mevcut başkan Kale, iki partinin yetkilileri ile birlikte esnafı ziyaret etti. Oldukça kalabalık bir ekipler, tura çıkan Cumhur İttifakı’na ilgi oldukça yoğundu. AK Parti Aydın Milletvekili ile birlikte Başkan Adayı Gürşat Kale, esnafın ve vatandaşın sorunlarını dinledi.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale yaptığı açıklamada ” AK Parti Aydın Milletvekili Sayın Metin Yavuz, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Celbek, MHP Kadin Kolları Başkanı Nursevin Ertunç, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Kale’nin katılımlarıyla esnaflarımızı ziyaret ettik. Halkımızın gösterdiği ilgi ve samimiyetten dolayı kendilerine teşekkür ederim. ” dedi.