Çocuklara Bayram Hediyesi!

İncirliova Kaymakamlığı öncülüğünde yürütülen, “Yetim ve Öksüz Çocuklarımız Yalnız Değilsiniz Projesi” bu kez bir iftar yemeğinde ihtiyaç sahiplerini bir araya topladı. İftar yemeğinde Aydın Valiliği ve İncirliova Kaymakamlığı’nın ortak çalışması neticesinde 30 yetim çocuğa bisiklet hediye edildi. Bayram sevincini erken yaşayan çocuklar için düzenlenen iftar yemeğine Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü..

Çocuklara Bayram Hediyesi!
Tarih : Okunma : 105 views Yorum Yap

İncirliova Kaymakamlığı öncülüğünde yürütülen, “Yetim ve Öksüz Çocuklarımız Yalnız Değilsiniz Projesi” bu kez bir iftar yemeğinde ihtiyaç sahiplerini bir araya topladı. İftar yemeğinde Aydın Valiliği ve İncirliova Kaymakamlığı’nın ortak çalışması neticesinde 30 yetim çocuğa bisiklet hediye edildi.

Bayram sevincini erken yaşayan çocuklar için düzenlenen iftar yemeğine Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü ve vatandaşlar katılım gösterdi. İftar öncesinde Kuran’ı Kerim tilaveti ve iftar duası yapıldı. Oruçlarını açan vatandaşlar sonrasında Vali Köşger ve Kaymakam Sürücü’nün konuşmalarını dinlediler.

Programın sonuna doğru ise yetim çocuklara bayram hediyesi veren yetkililer, “Bu yavrularımızın her zaman yanındayız.” mesajı verdiler. Vali Köşger ve Kaymakam Sürücü 30 çocuğun sevincini onlarla birlikte yaşadılar.