CHP’de Çağlar Yeniden Aday!

CHP İncirliova Kadın Kolları Başkanı Gülşah Çağlar, 30 Ocak’ta yapılacak kongrede yeniden aday olduğunu açıkladı. Parti binasında gerçekleştirilen bir basın toplantısında açıklamalarda bulunan Çağlar, yedi ay önce göreve gelmişti. CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu basın açıklamasında konuşan Çağlar, “Sevgiyle, hoş görüyle, herkesi kucaklayarak bu görevi üstlenmek istiyoruz…

CHP’de Çağlar Yeniden Aday!
Tarih : Okunma : 268 views Yorum Yap

CHP İncirliova Kadın Kolları Başkanı Gülşah Çağlar, 30 Ocak’ta yapılacak kongrede yeniden aday olduğunu açıkladı. Parti binasında gerçekleştirilen bir basın toplantısında açıklamalarda bulunan Çağlar, yedi ay önce göreve gelmişti.

CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu basın açıklamasında konuşan Çağlar, “Sevgiyle, hoş görüyle, herkesi kucaklayarak bu görevi üstlenmek istiyoruz. Hedefi Türkiye mazbatasını almak olan bir parti de görev almaktan keyif ve gurur duyacağım. Bu yolu birlikte yürümeye hevesli olan yoldaşlarımla birlikte buradayız.” açıklamasında bulundu.