Çerçioğlu, Yapılan Son Ankette Önde!

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Aydın Belediye Başkan Adayı Özlem Çerçioğlu son yapılan ankette de önde çıktı. Avrasya Araştırma son yaptığı anket sonuçlarını paylaştı. Buna göre Özlem Çerçioğlu, bu ankette de birinci çıktı. Belediye Başkan Adayları içerisinde geçen dönem olduğu gibi bu dönemde de adaylığı en erken açıklanan aday olan Çerçioğlu, anketlerde birinciliği korumaya..

Çerçioğlu, Yapılan Son Ankette Önde!
Tarih : Okunma : 570 views Yorum Yap

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Aydın Belediye Başkan Adayı Özlem Çerçioğlu son yapılan ankette de önde çıktı. Avrasya Araştırma son yaptığı anket sonuçlarını paylaştı. Buna göre Özlem Çerçioğlu, bu ankette de birinci çıktı.

Belediye Başkan Adayları içerisinde geçen dönem olduğu gibi bu dönemde de adaylığı en erken açıklanan aday olan Çerçioğlu, anketlerde birinciliği korumaya devam ediyor. Avrasya Araştırmanın yaptığı ankette halka “İki İttifak Adaylı Seçim Durumunda Kime Oy Verirsiniz?” sorusu soruldu. Ankte katılan vatandaşların %54’ü Özlem Çerçioğlu derken, MHP’nin oylarınında eklenmesine rağmen Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş %36’da kaldı.

Avrasya Araştırmanın yaptığı açıklamada Aydın’da %10 oranında kararsız seçmen bulunuyor.