Çerçioğlu Kent Meydanı’nda zaferi kutluyor

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Özlem Çerçioğlu, Efeler Atatürk Kent Meydanı’nda CHP Efeler Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Atay ile birlikte kutlamalara katıldı. Çerçioğlu ve Atay, vatandaşlara karanfiller atarken, birlikte beyaz güvercin uçurdu. CHP’nin büyükşehir ve Efeler’deki zaferi havai fişekle kutlanırken, yüzlerce vatandaş Türk bayrakları ile kutlamaya katıldı. Seçimi kazanmanın mutluluğunu yaşayan Aydın Büyükşehir Belediye..

Çerçioğlu Kent Meydanı’nda zaferi kutluyor
Tarih : Okunma : 129 views Yorum Yap

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Özlem Çerçioğlu, Efeler Atatürk Kent Meydanı’nda CHP Efeler Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Atay ile birlikte kutlamalara katıldı. Çerçioğlu ve Atay, vatandaşlara karanfiller atarken, birlikte beyaz güvercin uçurdu.

CHP’nin büyükşehir ve Efeler’deki zaferi havai fişekle kutlanırken, yüzlerce vatandaş Türk bayrakları ile kutlamaya katıldı. Seçimi kazanmanın mutluluğunu yaşayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yaptığı konuşmada Aydınlılar’a teşekkür etti. Çerçioğlu, “Yine herkesi kucaklayacağım. Verdiğiniz destekten dolayı minnet duygularımı ifade ediyorum. Sağ olun, var olun” dedi.