Çerçioğlu, İncirliova’yı Ziyaret Etti

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Özlem Çerçioğlu, İncirliova’yı ziyaret etti. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebi ile gerçekleştirilen kadınlara özel toplantıya gelen Çerçioğlu’na kadınlardan yoğun ilgi vardı. Özlem Çerçioğlu’nun ziyareti esnasında CHP Aydın CHP Milletvekili Bülent Tezcan’da eşlik etti. Özlem Çerçioğlu yaptığı ziyarette Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin..

Çerçioğlu, İncirliova’yı Ziyaret Etti
Tarih : Okunma : 78 views Yorum Yap

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Özlem Çerçioğlu, İncirliova’yı ziyaret etti. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebi ile gerçekleştirilen kadınlara özel toplantıya gelen Çerçioğlu’na kadınlardan yoğun ilgi vardı. Özlem Çerçioğlu’nun ziyareti esnasında CHP Aydın CHP Milletvekili Bülent Tezcan’da eşlik etti.

Özlem Çerçioğlu yaptığı ziyarette Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya ile birlikte yaptığı toplantı destek istedi. Kaya ile birlikte kazanılacak bir seçim sonucunda İncirliova’nın kazanımlarının oldukça fazla olacağını söyleyen Çerçioğlu, “Siz desteğinizi verin, gerisini biz yapacağız.” dedi.