Çerçioğlu İncirliova’ya Geliyor

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özlem Çerçioğlu bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle İncirliova’ya geliyor. İncirliova’da bayanlarla bir araya gelen Çerçioğlu, kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutlayacak ve Millet İttifakı için destek isteyecek. Toplantının hamamın üstündeki Hayal Düğün Salonunda saat: 16.00’da yapılacağı öğrenildi. Millet İttifakı İncirliova..

Çerçioğlu İncirliova’ya Geliyor
Tarih : Okunma : 290 views 1 Yorum

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özlem Çerçioğlu bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle İncirliova’ya geliyor. İncirliova’da bayanlarla bir araya gelen Çerçioğlu, kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutlayacak ve Millet İttifakı için destek isteyecek.

Toplantının hamamın üstündeki Hayal Düğün Salonunda saat: 16.00’da yapılacağı öğrenildi. Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya “Tüm bayanlar katılım gösterebilirler.” dedi.

Yorumlar 1

  1. Mesut diyorki:

    Hayır özlem başkan bu seçimde ne oldu da heryere gider oldunuz. Önceden kazanacağınız belliydi 3-5 yere gider formaliteden miting yapardınız. Şimdi pabuç pahalı tabi topuklarınız tutuştu.