Büyükşehir’den Osmanbükü’ne Ziyaret

Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı idareciler Osmanbükü’nde yaşanan dolu ve yağış felaketi sebebiyle mahalleyi ziyaret ettiler. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Tahsin Kocaman’ın başta olduğu ziyarette, zarar gören çiftçileri Büyükşehir’de yalnız bırakmadı. Zarar sebebiyle destek beklediklerini belirten Osmanbükü sakinleri, yeni yetişmekte olan hasatlarının tamamının heba olduğunu belirtti. Primlerin yüksek olduğu için çoğu çiftçinin sigorta yaptırmadığını belirten çiftçiler,..

Büyükşehir’den Osmanbükü’ne Ziyaret
Tarih : Okunma : 125 views Yorum Yap

Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı idareciler Osmanbükü’nde yaşanan dolu ve yağış felaketi sebebiyle mahalleyi ziyaret ettiler. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Tahsin Kocaman’ın başta olduğu ziyarette, zarar gören çiftçileri Büyükşehir’de yalnız bırakmadı.

Zarar sebebiyle destek beklediklerini belirten Osmanbükü sakinleri, yeni yetişmekte olan hasatlarının tamamının heba olduğunu belirtti. Primlerin yüksek olduğu için çoğu çiftçinin sigorta yaptırmadığını belirten çiftçiler, ne yapacaklarını bilemediklerini söylediler. Kocaman ve ardındaki heyet ise gerekli kurumlarla görüşerek gerekli desteğin sağlanması için uğraş vereceklerini belirttiler.