Bu Projeler Cumhuriyet’i Uçurur

Yaklaşık 11 bin nüfusu olan mahallede hizmet adına önemli çalışmalara şimdiden adım atan Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Ebru Çetin, mahallesinin kuşbakışı görüntülerini video slayt yaparak hem mahallesini tanıttı, hem de yapacak olduğu projeleri örneklerle gösterdi. Aydın’ın İncirliova ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde muhtar adayı olan Ebru Çetin, seçimlerin gerçekleşmesine az bir süre kala çalışmalarını hızlandırdı. Mahallesinin..

Bu Projeler Cumhuriyet’i Uçurur
Tarih : Okunma : 308 views Yorum Yap

Yaklaşık 11 bin nüfusu olan mahallede hizmet adına önemli çalışmalara şimdiden adım atan Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Ebru Çetin, mahallesinin kuşbakışı görüntülerini video slayt yaparak hem mahallesini tanıttı, hem de yapacak olduğu projeleri örneklerle gösterdi.

Aydın’ın İncirliova ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde muhtar adayı olan Ebru Çetin, seçimlerin gerçekleşmesine az bir süre kala çalışmalarını hızlandırdı. Mahallesinin görüntülerini drone çekimleriyle gerçekleştirip yapacak olduğu projeleri örneklerle gösteren Çetin, bir kez daha vatandaşların takdirini topladı. Evli ve 1 çocuk annesi olan genç muhtar adayı Ebru Çetin, Cumhuriyet Mahallesi’nin kadın eline değmesine ihtiyacı olduğunu vurguladı. Çetin, çocuk parkları, yaya geçitleri, kaldırımların düzenlenmesi ve yeşil alanların çoğaltılması gibi gerçekleştirilmesi zor olmayan ve gerçekçi işlerle mahallesinin hizmete ihtiyaç duyduğunu belirtti.