Bir Muhtar Daha Eğitime Destek Verdi!

İncirliova’da yeni dönem muhtarlarının başlattığı eğitime destek çalışmaları kapsamında Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Mustafa Göçer’in ardından, Hacıaliobası Muhtarlığı’da öğrencilerin ödev ve fotokopilerini ücretsiz olarak muhtarlıktan alabileceklerini duyurdu. İlk olarak Kurtuluş Mahalle Muhtarı Mustafa Göçer’in başlattığı bu güzel çalışmaya, Hacıaliobası Muhtarı Hüseyin Kayır’da destek verdiğini açıkladı. Hacıaliobası’nda yaşayan öğrencilerin tamamı bundan sonra ödevlerini ve tüm fotokopi ihtiyaçlarını..

Bir Muhtar Daha Eğitime Destek Verdi!
Tarih : Okunma : 132 views Yorum Yap

İncirliova’da yeni dönem muhtarlarının başlattığı eğitime destek çalışmaları kapsamında Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Mustafa Göçer’in ardından, Hacıaliobası Muhtarlığı’da öğrencilerin ödev ve fotokopilerini ücretsiz olarak muhtarlıktan alabileceklerini duyurdu.

İlk olarak Kurtuluş Mahalle Muhtarı Mustafa Göçer’in başlattığı bu güzel çalışmaya, Hacıaliobası Muhtarı Hüseyin Kayır’da destek verdiğini açıkladı.

Hacıaliobası’nda yaşayan öğrencilerin tamamı bundan sonra ödevlerini ve tüm fotokopi ihtiyaçlarını muhtarlıktan ücretsiz olarak çıkartabilecekler. Bu eğitime destek çalışmasına kısa sürede tüm İncirliova mahalle muhtarlarının destek vermesi bekleniyor.