Binlerce Kişi Orhan Ölmez’le Eğlendi

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, İncirliova’lılara süpriz bir konser düzenledi. Seçimlere kısa bir süre kala Orhan Ölmez’i ilçeye davet eden Kale, binlerce vatandaşına güzel bir şölen sundu. İncirliova, beş yıldır Aydın’ın sanat ve organizasyonların merkezi haline gelmesiyle dikkat çekerken, seçimlere kısa bir süre kala böyle bir harekette İncirliova..

Tarih : Okunma : 271 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, İncirliova’lılara süpriz bir konser düzenledi. Seçimlere kısa bir süre kala Orhan Ölmez’i ilçeye davet eden Kale, binlerce vatandaşına güzel bir şölen sundu.

İncirliova, beş yıldır Aydın’ın sanat ve organizasyonların merkezi haline gelmesiyle dikkat çekerken, seçimlere kısa bir süre kala böyle bir harekette İncirliova halkının oldukça hoşuna gitmiş görünüyor. Müthiş kalabalığın yaşandığı konserde konuşma yapan İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, “Bu organizasyonlar bizlerle devam edecek, desteklerinizle bizi ikinci dönemde de çok güzel çalışmalar bekliyor olacak.” dedi.