Beşiktaşlıların Tesisi Açıldı

Aydın Beşiktaşlılar Derneği ve İncirliova Belediyesi’nin ortak çalışmaları sonucunda İncirliova’da Gerenkova Mahallesi’ne kazandırılan Beşiktaş Şeref Bey Spor ve Sosyal Tesisleri’nin açılışı gerçekleşti. İncirliova ve Aydın bölgesi için oldukça önemli ve geniş kapsamlı bir spor tesisi olan yeni spor kompleksi sayesinde büyük takımların gözü Aydın’da olacak. Sporcu yetiştirme konusunda çalışmaların yapılacağı, Beşiktaş Şeref Bey Spor ve..

Beşiktaşlıların Tesisi Açıldı
Tarih : Okunma : 268 views Yorum Yap

Aydın Beşiktaşlılar Derneği ve İncirliova Belediyesi’nin ortak çalışmaları sonucunda İncirliova’da Gerenkova Mahallesi’ne kazandırılan Beşiktaş Şeref Bey Spor ve Sosyal Tesisleri’nin açılışı gerçekleşti. İncirliova ve Aydın bölgesi için oldukça önemli ve geniş kapsamlı bir spor tesisi olan yeni spor kompleksi sayesinde büyük takımların gözü Aydın’da olacak. Sporcu yetiştirme konusunda çalışmaların yapılacağı, Beşiktaş Şeref Bey Spor ve Sosyal Tesisleri, İncirliova Belediyesi adına da atılmış büyük bir başarı olarak görülüyor.

Açılışına İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, Aydın Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu, Ak Parti ve MHP’li yöneticiler ve Beşiktaşlılar katıldı. İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale açılışta konuşurken, “İncirliova’mıza dev bir tesis daha kazandırdık. Aydın Beşiktaşlılar Derneği ile birlikte Gerenkova Mahallemizde yapımını tamamladığımız Beşiktaş Şeref Bey Spor ve Sosyal Tesislerini hizmete açtık.
İncirliova’mıza, Gerenkova Mahallemize ve tüm spor severlere hayırlı olsun.” dedi.