Belediye’den Mezarlık Ziyareti Hizmeti

İncirliova Belediyesi aldığı kararla yarın gün boyunca 4 mahalleden mezarlık ziyaretleri için ücretsiz olarak araç kaldıracak. Yapılan açıklamada saat 15’den itibaren vatandaşların araçlarla birlikte mezarlıklara ücretsiz olarak götürüleceğini ve ziyaretlerini gerçekleştirebilecekleri yazıldı. İncirliova Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Kurtuluş, İstiklal, Atatürk ve Hürriyet mahallelerinden araçlar kaldırılacaktır dendi. Hürriyet’te Bedirler Cami Kurtuluş’ta İstasyon Cami Atatürk..

Belediye’den Mezarlık Ziyareti Hizmeti
Tarih : Okunma : 47 views Yorum Yap

İncirliova Belediyesi aldığı kararla yarın gün boyunca 4 mahalleden mezarlık ziyaretleri için ücretsiz olarak araç kaldıracak. Yapılan açıklamada saat 15’den itibaren vatandaşların araçlarla birlikte mezarlıklara ücretsiz olarak götürüleceğini ve ziyaretlerini gerçekleştirebilecekleri yazıldı.

İncirliova Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Kurtuluş, İstiklal, Atatürk ve Hürriyet mahallelerinden araçlar kaldırılacaktır dendi.

Hürriyet’te Bedirler Cami

Kurtuluş’ta İstasyon Cami

Atatürk Mahallesi’nde Yeni Cami

İstiklal Mahallesi’nde Çarşı Cami önünden araçlar kaldırılacak. Buradan ücretsiz oalrak mezarlık ziyaretlerini gerçekleştirebilecek olan vatandaşlar aynı araçlarla geri getirilecek.