Belediyeden Borç Açıklaması

İncirliova Belediyesi, esnaf ve kıdem tazminatlarıyla ilgili sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın talimatıyla yapılan açıklamada, göreve geldiklerinden bu yana yapılan borç ödemeleri hakkında bilgiler ve miktarlar yer aldı. Yapılan açıklamaya göre İncirliova Belediye Başkanlığı görevine geldikten sonra Kaya, Esnaf ve Şirketlere fatura karşılığında 1 milyon 190 bin 917 liralık bir..

Belediyeden Borç Açıklaması
Tarih : Okunma : 542 views Yorum Yap

İncirliova Belediyesi, esnaf ve kıdem tazminatlarıyla ilgili sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın talimatıyla yapılan açıklamada, göreve geldiklerinden bu yana yapılan borç ödemeleri hakkında bilgiler ve miktarlar yer aldı.

Yapılan açıklamaya göre İncirliova Belediye Başkanlığı görevine geldikten sonra Kaya, Esnaf ve Şirketlere fatura karşılığında 1 milyon 190 bin 917 liralık bir borç ödemesi gerçekleştirmiş. Geçmiş döneme ait kıdem tazminatı borçlarından ise 301 bin 239 liralık ödeme gerçekleştirilmiş. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın göreve gelmesiyle bugüne kadar 101 bin 373 liralık tasarruf gerçekleştirilmiş.

Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada 1 Ocak – 10 Nisan arasında akaryakıt kullanımı 263 bin 230 lira olarak belirtilirken, 10 Nisan – 1 Temmuz arasında ise 161 bin 657 liralık bir kullanım gerçekleştirilmiş.

Belediye araçlarının parka çekildiğini belirten İncirliova Belediyesi, kiralık araçların iade edildiğini yazdı.

#DUYURUT.C.İncirliova Belediyesi Tarafından;Esnaflara şirketlere fatura karşılığı yapılan ödemeler : 1.190.917.29 (Bir…

T.C. İncirliova Belediyesi paylaştı: 4 Temmuz 2019 Perşembe