Belediye ve Kurtuluş’tan Mezarlık Servisi

İncirliova Belediyesi ve Kurtuluş Mahalle Muhtarlığı, İncirliova’da bayram için mezarlık ziyareti yapmak isteyen vatandaşların taşıma hizmetini üstlendi. İncirliova Belediyesi’nin yanı sıra, Kurtuluş Mahalle Muhtarlığı’nın da bunu kendi imkanlarıyla yapması taktir edilirken, Muhtar Göçer, bu hizmeti Ramazan Bayramı arefesinde de yapmıştı. Vatandaşların büyük beğenisini alan bu taşıma hizmeti, arefe günü her saat başı olmak üzere devam..

Belediye ve Kurtuluş’tan Mezarlık Servisi
Tarih : Okunma : 112 views Yorum Yap

İncirliova Belediyesi ve Kurtuluş Mahalle Muhtarlığı, İncirliova’da bayram için mezarlık ziyareti yapmak isteyen vatandaşların taşıma hizmetini üstlendi. İncirliova Belediyesi’nin yanı sıra, Kurtuluş Mahalle Muhtarlığı’nın da bunu kendi imkanlarıyla yapması taktir edilirken, Muhtar Göçer, bu hizmeti Ramazan Bayramı arefesinde de yapmıştı.

Vatandaşların büyük beğenisini alan bu taşıma hizmeti, arefe günü her saat başı olmak üzere devam etti. Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Göçer yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğimizden bu yana iki bayram arefesi yaşadık. Mahallemizde, mezarlık ziytaretleri için taşıma hizmetimizi başarıyla gerçekleştirdik. Tamamen kendi imkanlarımızla yaptığımız bu hizmetten umuyorum ki vatandaşlarımız mutlu olmuştu. Herşeyi onları rahatı ve Kurtuluş için yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.