Belediye Meclisi Haziran Toplantısını Gerçekleştirdi

İncirliova Belediyesi Olağan Meclis Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Aytekin Kaya başkanlığında toplanan meclis 6 maddenin yer aldığı gündemi görüştü. Cumhur ve Millet İttifakı Meclis Üyeleri ile birlikte çok az sayıda vatandaşta katılım sağladığı. Belediye Meclisi’nin gündeminde, Zabıt özetinin okunması, norm kadro cetvellerinin onanması, birim müdürlüğü atanması konusunda meclise bilgi verilmesi, imar ruhsat harç tarifelerinin görüşülmesi, Fen İşleri..

Belediye Meclisi Haziran Toplantısını Gerçekleştirdi
Tarih : Okunma : 467 views Yorum Yap

İncirliova Belediyesi Olağan Meclis Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Aytekin Kaya başkanlığında toplanan meclis 6 maddenin yer aldığı gündemi görüştü. Cumhur ve Millet İttifakı Meclis Üyeleri ile birlikte çok az sayıda vatandaşta katılım sağladığı.

Belediye Meclisi’nin gündeminde, Zabıt özetinin okunması, norm kadro cetvellerinin onanması, birim müdürlüğü atanması konusunda meclise bilgi verilmesi, imar ruhsat harç tarifelerinin görüşülmesi, Fen İşleri Müdürlüğü’nün park isimlerini konu alan yazıların görüşülmesi, Çiftçi Malları Koruma Meclisi ve Murakebe Heyetine üye seçimi görüşüldü.