Belediye Engelli Vatandaşları Sevindirdi

İncirliova Belediyesi hafta içerisinde bazı engelli vatandaşların ihtiyacı olan tekerlekli sandalye hediyeleri ile onları sevindirdi. Acarlar Mahallesi’ndeki Muzaffer İsek, Hacıaliobası Mahallesi’ndeki Kazım Gümüş ve Atatürk Mahallesi’nden Sakine Demir’in tekerlekli sandalye ihtiyaçlarını karşıladı. İhtiyaç sahipleri hayırsever vatandaşlara ve İncirliova Belediyesi’ne teşekkür etti. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ise engelli vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman yanlarında..

Belediye Engelli Vatandaşları Sevindirdi
Tarih : Okunma : 122 views Yorum Yap

İncirliova Belediyesi hafta içerisinde bazı engelli vatandaşların ihtiyacı olan tekerlekli sandalye hediyeleri ile onları sevindirdi. Acarlar Mahallesi’ndeki Muzaffer İsek, Hacıaliobası Mahallesi’ndeki Kazım Gümüş ve Atatürk Mahallesi’nden Sakine Demir’in tekerlekli sandalye ihtiyaçlarını karşıladı.

İhtiyaç sahipleri hayırsever vatandaşlara ve İncirliova Belediyesi’ne teşekkür etti. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ise engelli vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman yanlarında olacaklarını belirtti.