Belediye Çelen Ailesi İçin Kampanya Başlattı

İncirliova Belediyesi, Aydın Kızılay Kan Bağış Merkezi ile yaptığı iş birliği sonucunda, donör bekleyen Çelen ailesi için kampanya başlattı. İki gün sürecek olan kök hücre ve kan bağışı kampanyasına tüm İncirliova’lıları beklediğini belirten İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, ilk kan verenlerden oldu. Adnan Menderes Üniversitesi’nde babası Yılmaz Çelen’le birlikte donör umuduyla yaşayan Ebru Çelen’e yardımcı..

Belediye Çelen Ailesi İçin Kampanya Başlattı
Tarih : Okunma : 263 views Yorum Yap

İncirliova Belediyesi, Aydın Kızılay Kan Bağış Merkezi ile yaptığı iş birliği sonucunda, donör bekleyen Çelen ailesi için kampanya başlattı. İki gün sürecek olan kök hücre ve kan bağışı kampanyasına tüm İncirliova’lıları beklediğini belirten İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, ilk kan verenlerden oldu.

Adnan Menderes Üniversitesi’nde babası Yılmaz Çelen’le birlikte donör umuduyla yaşayan Ebru Çelen’e yardımcı olmak adına başlatılan kampanya, Atatürk Anıtı’ndaki kan bağış aracında kan vererek desteklenebilmekte. İki gün boyunca istediğiniz an giderek kan bağışında bulunabiliyorsunuz.

Daha önceki dönemlerde belli aralıklarda İncirliova’daki Atatürk Anıtı’nda kan bağışı bekleyen Aydın Kızılay Kan Bağış Merkezi aracı bu kez Çelen ailesi adına İncirliova’lıları bekliyor.