Başkan Kaya’dan İncirliova’ya Müjde

İncirliova’da bazı kısımlar için tamamlanan doğalgaz çalışmalarına Başkan Kaya devam edilmesini istedi. Bu sebeple hafta içerisinde bazı doğalgaz şirketleriyle görüşmeler yapan Kaya, kısa süre içerisinde tüm İncirliova’da doğalgazın olacağını duyurdu. Görüşmede konuyla ilgili ayrıntılı bilgi alan Başkan Kaya, sorunların çözülerek bir an önce ilçedeki çalışmaların tamamlanmasını istiyor. İncirliova’nın en büyük sıkıntılarından birinin doğalgaz olduğunu söyleyen..

Başkan Kaya’dan İncirliova’ya Müjde
Tarih : Okunma : 1.253 views Yorum Yap

İncirliova’da bazı kısımlar için tamamlanan doğalgaz çalışmalarına Başkan Kaya devam edilmesini istedi. Bu sebeple hafta içerisinde bazı doğalgaz şirketleriyle görüşmeler yapan Kaya, kısa süre içerisinde tüm İncirliova’da doğalgazın olacağını duyurdu. Görüşmede konuyla ilgili ayrıntılı bilgi alan Başkan Kaya, sorunların çözülerek bir an önce ilçedeki çalışmaların tamamlanmasını istiyor.

İncirliova’nın en büyük sıkıntılarından birinin doğalgaz olduğunu söyleyen Başkan Kaya,Büyükşehir Başkanımızla birlikte bu sorunu kısa süre içerisinde çözmeyi planlıyoruz. İlçemizin daha temiz bir havaya sahip olması için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. İncirliova çok şey kazanacak.” dedi.