Başkan Kaya’dan Engellilere Büyük Jest

İncirliova Belediyesi, İncirliova Engelsiz Yaşam Derneği ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle, İncirliova’da Engelli vatandaşlar için iftar yemeği ve asker eğlencesi gerçekleştirildi. Park İncirliova’da gerçekleştirilen bu etkinliğe vatandaşlardan da yoğun bir ilgi vardı. İftar yemeğinin yenmesinin ardından engelli vatandaşlara kına yakılırken, duygular anlar yaşandı. Gönüllerince eğlenen engelli vatandaşlar, Başkan Kaya ile birlikte harmandalı da oynadılar. Eğlencede..

Başkan Kaya’dan Engellilere Büyük Jest
Tarih : Okunma : 255 views Yorum Yap

İncirliova Belediyesi, İncirliova Engelsiz Yaşam Derneği ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle, İncirliova’da Engelli vatandaşlar için iftar yemeği ve asker eğlencesi gerçekleştirildi. Park İncirliova’da gerçekleştirilen bu etkinliğe vatandaşlardan da yoğun bir ilgi vardı. İftar yemeğinin yenmesinin ardından engelli vatandaşlara kına yakılırken, duygular anlar yaşandı.

Gönüllerince eğlenen engelli vatandaşlar, Başkan Kaya ile birlikte harmandalı da oynadılar. Eğlencede bir konuşma yapan İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, “Herkes engelli adayıdır. Buna göre yaşamalı ve onları çok iyi anlamalıyız. Buraya katılım gösteren, bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum.” dedi.