Başkan Kaya, İftarı Köprüovası’nda Yaptı

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ve meclis üyeleri iftarını Köprüovası Mahallesi’nde yaptı. MHP’li Meclis Üyesi Hüdai Gönülaçar’ın düzenlediği iftara katılan belediye yöneticileri, Köprüovası sakinleriyle birlikte oruçlarını açarken, Başkan Kaya, Gönülaçar’a gerçekleştirdiği etkinlik için teşekkür etti. İncirliova Ziraat Odası Başkanı Ali Kaykı’nın da katıldığı iftar programında İncirliova’nın yerel yöneticilerinin büyük bir bölümü katılım gösterirken, Başkan Kaya..

Başkan Kaya, İftarı Köprüovası’nda Yaptı
Tarih : Okunma : 189 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ve meclis üyeleri iftarını Köprüovası Mahallesi’nde yaptı. MHP’li Meclis Üyesi Hüdai Gönülaçar’ın düzenlediği iftara katılan belediye yöneticileri, Köprüovası sakinleriyle birlikte oruçlarını açarken, Başkan Kaya, Gönülaçar’a gerçekleştirdiği etkinlik için teşekkür etti.

İncirliova Ziraat Odası Başkanı Ali Kaykı’nın da katıldığı iftar programında İncirliova’nın yerel yöneticilerinin büyük bir bölümü katılım gösterirken, Başkan Kaya “Meclis üyemiz Gönülaçar’ın düzenlediği iftar programına katıldık. Kendisine teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.