Başkan Kaya, Ege Belediyeler Birliği Toplantısına Katıldı

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Ege Belediyeler Birliği toplantısına katıldı. Ege’nin il ve ilçe belediyelerinin içinde yer aldığı birlik yeni başkanı nı seçti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, birliğin yeni başkanı oldu. Ege Belediyeler Birliği başkanlığına seçildikten sonra bir konuşma yapan Soyer, “Farklı siyasal partilerden belediye başkanları ve meclis üyeleriyle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum…

Başkan Kaya, Ege Belediyeler Birliği Toplantısına Katıldı
Tarih : Okunma : 121 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Ege Belediyeler Birliği toplantısına katıldı. Ege’nin il ve ilçe belediyelerinin içinde yer aldığı birlik yeni başkanı nı seçti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, birliğin yeni başkanı oldu.

Ege Belediyeler Birliği başkanlığına seçildikten sonra bir konuşma yapan Soyer, “Farklı siyasal partilerden belediye başkanları ve meclis üyeleriyle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Türkiye’nin buna ihtiyacı var.” dedi. Seçimlerde başkan seçiminiyle birlikte başkan vekilleri de seçildi. Buna göre birinci başkanvekili Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olurken, ikinci başkanvekili ise Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş seçildi.