Başkan Kale’ye Bariyer Engeli

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim çalışmaları için geldiği Aydın’da, Cumhurbaşkanlığı korumaları ve MHP’li Adaylar arasında ilginç olay yaşandı. Cumhur İttifakı’nın ortaklarından MHP’li İl Başkanı ve İlçe Belediye Başkan Adayları bariyerlere takıldı. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin önünden miting alanına girmek isteyen İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, MHP..

Başkan Kale’ye Bariyer Engeli
Tarih : Okunma : 643 views Yorum Yap

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim çalışmaları için geldiği Aydın’da, Cumhurbaşkanlığı korumaları ve MHP’li Adaylar arasında ilginç olay yaşandı.

Cumhur İttifakı’nın ortaklarından MHP’li İl Başkanı ve İlçe Belediye Başkan Adayları bariyerlere takıldı. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin önünden miting alanına girmek isteyen İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, Cumhurbaşkanlığı korumaları ve bariyerlere takıldı. Korumalar başkanları içeriye almadı. Kısa bir bekleyişin ardından AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen’in devreye girmesiyle, sorun çözüldü ve başkanlar miting alanına girebildi.