Başkan Kale’den İkizdere ve Karabağ Çıkarması

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, mahalle gezilerinin 2.gününde İkizdere ve Karabağ Mahallelerini ziyaret etti. Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayları, MHP ve Ak Parti İlçe Başkanlarının da katıldığı toplantılarda mahalle sakinlerinin sorunları dinlendi. 5 yıllık sürede bu mahalleler için verilen hizmetleri anlatan Gürşat Kale, “Kalan tüm sorunları da..

Başkan Kale’den İkizdere ve Karabağ Çıkarması
Tarih : Okunma : 135 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, mahalle gezilerinin 2.gününde İkizdere ve Karabağ Mahallelerini ziyaret etti. Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayları, MHP ve Ak Parti İlçe Başkanlarının da katıldığı toplantılarda mahalle sakinlerinin sorunları dinlendi.

5 yıllık sürede bu mahalleler için verilen hizmetleri anlatan Gürşat Kale, “Kalan tüm sorunları da önümüzdeki süreçte tamamlamak için söz veriyorum.” dedi. Mahalle sakinlerine gösterdikleri ilgi için teşekkür eden Başkan Kale, tüm mahallelerin tek bir sorunu kalmayana kadar mücadeleye devam edeceklerini belirtti.