Başkan Kale, Osmanbükü’ndeydi

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Meclis Üyesi Adayları, Ak Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek, MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlık ve MHP Aydın İl Başkanı Seval Bay’ın katılımlarıyla Osmanbükü Mahallesi’ni ziyaret etti. Yoğun kalabalığın yaşandığı ve seçim çalışmaları başladığından bu yana en kalabalık araç konvoyu yapan taraf olarak..

Başkan Kale, Osmanbükü’ndeydi
Tarih : Okunma : 291 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Meclis Üyesi Adayları, Ak Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek, MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlık ve MHP Aydın İl Başkanı Seval Bay’ın katılımlarıyla Osmanbükü Mahallesi’ni ziyaret etti.

Yoğun kalabalığın yaşandığı ve seçim çalışmaları başladığından bu yana en kalabalık araç konvoyu yapan taraf olarak dikkat çeken Kale ve ekibi yine görsel şov izletti.

Bugüne kadar ki görev süresinde yaptığı çalışmaları anlatan Başkan Kale, yeni görev süresi içinde yapmak istediği projeleri halkla paylaştı ve destek istedi. Kale konuşmasında “Cumhur İttifakı ile sizlere gönül belediyeciliğini ve hizmet belediyeciliğini daha iyi yaşatmak istiyoruz. Büyükşehir ve Hükümet destekli yapılacak çalışmaları sizlere sunmak istiyoruz.” dedi.