Başkan Kale, Mitingte Nikah Kıydı

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, bugün bir ilke imza attı. Bincelerce kişinin toplantığı mitingte nikah kıyan Kale, yeni çifte mutluluk diledi. Cumhur İttifakı İncirliova Meclis Üyesi Adayları, Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Celbek ve MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam ile birlikte Hal Caddesi’ndeki mitinge katıldılar. Seçim çalışmaları..

Başkan Kale, Mitingte Nikah Kıydı
Tarih : Okunma : 729 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, bugün bir ilke imza attı. Bincelerce kişinin toplantığı mitingte nikah kıyan Kale, yeni çifte mutluluk diledi. Cumhur İttifakı İncirliova Meclis Üyesi Adayları, Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Celbek ve MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam ile birlikte Hal Caddesi’ndeki mitinge katıldılar.

Seçim çalışmaları hakkında konuşma yapmadan önce Serkan ve Selma çiftinin nikahını kıyarak bir ilki gerçekleştirdi. Binlerce kişinin şahit olduğu nikah töreninde, yeni çifte mutluluklar dileyen Başkan Kale, ardından konuşmasını yaptı. Görev süreleri boyunca yaptıklarını anlatan Kale, yeni dönem için gerçekleştirmek istediği projeler için vatandaştan destek istedi.